Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5