Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0