Movies
Ratings
912
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0