Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0