Titles you rated
JumperRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5