Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
A Woman in BerlinRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.0