Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
MRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5