Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
LawlessRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
TrainwreckRated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
SurvivorRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0