Titles you rated
SullyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
X+YRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5