Titles you rated
The Green RayRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 1.5
The FortressRated ★ 0.5
Our PresidentRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 0.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 0.5
A Most Wanted ManRated ★ 0.5
IntentionRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 0.5