Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5