Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
The HeatRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Bad MomsRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Set It UpRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0