Titles you rated
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Wok of LoveRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5