Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
My New PartnerRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.5
Open CityRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
- The ScamRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.5
Volcano HighRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5