Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 0.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reunited WorldsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Queen of MysteryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0