Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5