Titles you rated
I Spit on Your GraveRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
A Room with a ViewRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0