Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Sound of MetalRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0