Titles you rated
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Talk to MeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
LonglegsRated ★ 2.0
Smile 2Rated ★ 3.0