Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0