Series
Ratings
59
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0