Series
Ratings
26
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0