Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Leave a Message after BeepRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0