Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Logan LuckyRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
D2: The Mighty DucksRated ★ 3.0