Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0