Series
Ratings
60
SKY CastleRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5