Series
Ratings
95
The Last Kingdom Season 5Rated ★ 3.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
War and PeaceRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0