Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0