Titles you rated
EvitaRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
JuniorRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 4.5
Pay It ForwardRated ★ 4.5
The RoadRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 4.0