Titles you rated
SpectralRated ★ 3.5
BoundRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Army of the DeadRated ★ 2.0
DisobedienceRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 1.0
ExtinctionRated ★ 3.0
FreaksRated ★ 2.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 1.0