Titles you rated
- Big SleepRated ★ 5.0
- Ghost TrainRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The Techniques of FightingRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0- 다찌마와 LeeRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0