Movies
Ratings
41
Inside OutRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
OutbreakRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.5
The SignalRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0