Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0