Titles you rated
Finding Mr. RightRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5