Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0