Movies
Ratings
154
Drag Me to HellRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0