Movies
Ratings
545
Air DollRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 4.0
Kindergarten CopRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0