Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5