Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Carlos Alcaraz: My WayRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
맹감독의 악플러Rated ★ 3.0- Our Game: LG TwinsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5