Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
She is WowRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0