Movies
Ratings
661
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Magic CandiesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0