Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.5