Series
Ratings
33
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0