Titles you rated
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
HostelRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HoneyRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 5.0