Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
NeighborsRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5