Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0