Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
Lights OutRated ★ 1.0
AlliedRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 1.0
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
Mother!Rated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0