Movies
Ratings
98
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Tristan & IsoldeRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 4.0