Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5