Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Modern BoyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Purple NoonRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5